Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

  • Jis išaugs Jo akivaizdoje

    Kas savo brolio nekenčia, tas yra tamsoje,
    vaikščioja tamsoje ir nežino, kur einąs,
    nes tamsa užgulė jam akis. (1Jn 2:11)

    Transliacija

Žemyn

Naujienos

Naujasis puslapis

12 January 2018

Su džiaugsmu pranešame, kad atsinaujinome puslapį. Kol kas dar ne visa informacija yra sukelta, todėl prašome kantrybės. Jei pastebėsite netikslumų ar turėsite pasiūlymų puslapio atnaujinimui -…

Daugiau naujienų

Pamokslai

2018 03 18 Tarnavimas su svečiu Jevgenij Gurinovič

Kiti

18 March 2018

Aplankymo metas

Kastytis Matulionis

11 March 2018

Biblijos terminai – Pasaulio pabaiga

Kastytis Matulionis

15 March 2018

Biblijos terminai – Moteris

Kastytis Matulionis

09 March 2018
Daugiau pamokslų

Mes

Graikiškas žodis „ekklesia“ išvertus į lietuvių kalbą reiškia „sąšauka, surinkimas“. Būtent šis žodis vartojamas tose Naujojo Testamento vietose, kur lietuviškame vertime skaitome „bažnyčia“, pvz.:

„…pastatysiu Savo bažnyčią (ekklesia) ir pragaro vartai jos nepergalės” (Mt 16,18).

Daugeliui žmonių žodžio „bažnyčia“ prasmė siejasi su architektūriniu pastatu. Tačiau Naujajame Testamente bažnyčia vadinami žmonės, kuriuos savo tikslui pašaukė, surinko Dievas.

Kadangi žodis „ekklesia“ tiksliausiai nusako tai, kaip šiuo metu Dievas suburia žmones į bendruomenes – kalbėdamas į kiekvieno širdį ir įdėdamas norą siekti Jo tikslo, – šis pavadinimas buvo parinktas mūsų bendruomenei. Jos pradžia galima laikyti 2009 metų sausio mėnesį, kai pastorius Kastytis sekmadieniais savo bute su žmona, draugų šeima ir dar vienu žmogumi ėmė dalintis tuo, ką Dievas įdėjo į jo širdį. Laikui bėgant Dievas atvesdavo ir kitus žmones. Atsirado poreikis susirinkti dažniau, neformaliems pasisėdėjimams prie arbatos antradieniais ir Biblijos pamokoms ketvirtadieniais. Jau tų pačių metų viduryje pastoriaus namai nebegalėjo sutalpinti visų ateinančiųjų. Maždaug tuo metu ir buvo sutarta, kad nauja bendruomenė vadinsis Ekklesia.lt.

Daugiau

Apaštalas Paulius laiške filipiečių bažnyčiai sakė:

“… visi tebesate mano malonės dalininkai”

Entuziastingai aukodami, filipiečiai tapo Pauliaus tarnavimo ir jam suteiktos Dievo malonės dalyviais. Pinigus uždirbame atiduodami savo laiką, jėgas. Todėl, kai atskiriame dalį pinigų Viešpačiui, atskiriame Jam dalį savo gyvenimo.

Prisidėk