Sveiki apsilankę. Learn more

 •  

  Aš jums sakau: mylėkite savo priešus, laiminkite jus keikiančius,
  darykite gera tiems, kurie nekenčia jūsų, ir melskitės už savo
  skriaudėjus ir persekiotojus, kad būtumėte vaikai savo Tėvo, kuris danguje.
  (Mt 5:44-45a)

  Transliacija

Žemyn

Naujienos

Daugiau naujienų

Pamokslai

Dievo ginklai – Dvasios kalavijas

Kastytis Matulionis

2018-12-06

Jėzaus kryžius

Kastytis Matulionis

2018-12-02

Dievo ginklai-išgelbėjimo šalmas

Kastytis Matulionis

2018-11-29

Šlovės indai

Kastytis Matulionis

2018-11-25
Daugiau pamokslų

Apie mus

Graikiškas žodis „ekklesia“ išvertus į lietuvių kalbą reiškia „sąšauka, surinkimas“. Būtent šis žodis vartojamas tose Naujojo Testamento vietose, kur lietuviškame vertime skaitome „bažnyčia“, pvz.:

„…pastatysiu Savo bažnyčią (ekklesia) ir pragaro vartai jos nepergalės” (Mt 16,18).

Daugeliui žmonių žodžio „bažnyčia“ prasmė siejasi su architektūriniu pastatu. Tačiau Naujajame Testamente bažnyčia vadinami žmonės, kuriuos savo tikslui pašaukė, surinko Dievas.

Kadangi žodis „ekklesia“ tiksliausiai nusako tai, kaip šiuo metu Dievas suburia žmones į bendruomenes – kalbėdamas į kiekvieno širdį ir įdėdamas norą siekti Jo tikslo, – šis pavadinimas buvo parinktas mūsų bendruomenei. Jos pradžia galima laikyti 2009 metų sausio mėnesį, kai pastorius Kastytis sekmadieniais savo bute su žmona, draugų šeima ir dar vienu žmogumi ėmė dalintis tuo, ką Dievas įdėjo į jo širdį. Laikui bėgant Dievas atvesdavo ir kitus žmones. Atsirado poreikis susirinkti dažniau, neformaliems pasisėdėjimams prie arbatos antradieniais ir Biblijos pamokoms ketvirtadieniais. Jau tų pačių metų viduryje pastoriaus namai nebegalėjo sutalpinti visų ateinančiųjų. Maždaug tuo metu ir buvo sutarta, kad nauja bendruomenė vadinsis Ekklesia.lt.

Daugiau

Apaštalas Paulius laiške filipiečių bažnyčiai sakė:

“… visi tebesate mano malonės dalininkai”

Entuziastingai aukodami, filipiečiai tapo Pauliaus tarnavimo ir jam suteiktos Dievo malonės dalyviais. Pinigus uždirbame atiduodami savo laiką, jėgas. Todėl, kai atskiriame dalį pinigų Viešpačiui, atskiriame Jam dalį savo gyvenimo.

Prisidėk