Sveiki apsilankę. Learn more

Tarnautojai

Kastytis Matulionis

() vyr. pastorius kastytis@ekklesia.lt (8 650) 86004

Pastorius, pamokslininkas ir tikybos mokytojas.

Rasa Barauskienė

() vyr. administratorė, pamokslininkė rbarauskiene1@gmail.com (8 655) 22445

Milda Matulionienė

() tarnautoja vaikams milda@ekklesia.lt (8 699) 11869

Vaiva Karalienė

() pamokslininkė vaivauske79@gmail.com (8 675) 22470

Angelė Šerelienė

() pamokslininkė angelesereliene@gmail.com (8 671) 39230

Arūnas Roževičius

() pamokslininkas, vyresnysis arunasabraham@gmail.com (8 679) 35 010

Darijus Karalius

() pamokslininkas darijauskas@gmail.com (8 602) 27176

Antanas Brazaitis

() Tvarkos ministras (Kaunas) (8 604) 79761

Kęstutis Švėgžda

() vyresnysis keraula@gmail.com (8 614) 43307

Rima Dirsienė

() vyresnioji rimadirsiene12@gmail.com (8 671) 62361

Renata Stauskienė

() vyresnioji rstauskiene@gmail.com (8 655) 63246

Benediktas Matulionis

() IT ir technikos valdymo specialistas benediktas@matulionis.eu (8 608) 42902

Irma Kamarauskienė

() administratorė (Kaunas) irma@davgita.lt (8 685) 60123

Vytautas Inokaitis

() šlovintojas vytautas.inokaitis@gmail.com (8 684) 72832

Vanda Inokaitienė

() pamokslininkė, šlovintoja vanda.inokaitiene@gmail.com (8 600) 32279

Linas Valancevičius

() IT ir technikos valdymo specialistas linvala19@gmail.com (8 674) 87254

Dainius Kamarauskas

() vyresnysis, IT ir technikos valdymo specialistas davgita@gmail.com (8 659) 60123

Gabrielius Markevičius

() jaunimo vadovas gabrielius.kaunas@gmail.com (8 678) 01585

Justina Rakauskitė

() Fotografė rakauskaitejuste@gmail.com +370 (672) 06360